Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte až -15% slevu na první nákup. < registrace >
Dodání zdarma od 1 199,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Pravidla pro vracení peněz

Zboží zakoupené u nás můžete snadno a levně vrátit.

Díky integraci našeho obchodu s levným vrácením zboží můžete nakupovat bez stresu a obav, že vrácení zakoupeného výrobku bude pro vás utrpením.

Podle současných právních předpisů máte 14 dní na odstoupení od smlouvy uzavřené na dálku bez udání důvodu. Pokud tedy zboží nesplňuje vaše očekávání, můžete nám jej zaslat zpět do 14 dnů od data odstoupení od smlouvy. Veškeré vrácení zboží v našem obchodě probíhá pomocí velmi jednoduchého průvodce vrácením zboží, který vám dává možnost zaslat vrácený balíček zpět k nám.

Výhody, které získáte díky nástroji pro vrácení zboží v našem obchodě.

Easy

Přidání vratky bylo omezeno na šest jednoduchých kroků, které tvoří Průvodce vrácením. Průvodce pro vás automaticky vygeneruje štítek, který stačí vytisknout. Tímto způsobem neztrácíte čas ručním vyplňováním dokumentů!

Rychlé a bezproblémové

Automatizací procesu ušetříte čas a nervy, nemusíte nikam volat ani s nikým vyjednávat o podmínkách vrácení.

Pohodlně

Doklad o vrácení spolu s nálepkami na zásilky vygenerujete v průvodci vrácením. Jakmile je zásilka připravena, nemusíte čekat na kurýra. Můžete si ji vzít s sebou na cestu do práce nebo do školy a kdykoli ji opustit.

Levné

Poplatek za vrácení zboží je pouze 99,- Kč a nemusíte ho platit při přidání vráceného zboží nebo při generování štítku - bude vám odečten z částky, kterou vám za vrácené zboží vrátíme. Usilujeme o vaši naprostou spokojenost.

Bezpečně

Všechny vrácené zásilky jsou pojištěny do hodnoty 1 500 Kč.

Vrácení peněz ve 3 snadných krocích!

V našem obchodě se nemusíte obávat, že by vám vybraná velikost neseděla nebo jinak nesplňovala vaše očekávání.

1 Vytisknout formulář Generujte návratové doklady s adresními štítkya poté je vytiskněte.
2 Odeslání balíčku Zabalené zboží vložte do kartonové krabice a dobře ji uzavřete.
3 Vrácení peněz Peníze vám budou vráceny do 14 dnů po obdržení vráceného zboží.

Podrobnosti o krocích zpětného převodu:

  • Přihlaste se ke svému účtu a na panelu pro vrácení zboží vyberte zboží, které chcete vrátit;

  • V dalších krocích vyberte vrácení kliknutím na možnost "Použiji zásilky obchodu" a zvolte formu, ve které chcete obdržet vrácené peníze;

  • Vytvořte návratové doklady s adresními štítky, vytiskněte je a nezapomeňte návratový doklad podepsat;

  • Zabalené zboží spolu s dokladem o vrácení vložte do krabice určené k přepravě a dobře ji uzavřete. Můžete použít kartonovou krabici, ve které jste obdrželi objednané zboží. Zajděte na kterékoli sběrné místo, kde můžete zásilku odeslat rychle a pohodlně, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

  • Vrácení peněz provedeme formou zvolenou v průvodci vrácením zboží do 14 dnů ode dne, kdy jsme byli informováni o vašem rozhodnutí odstoupit od smlouvy. Obvykle to však zabere méně času. Náhradu můžeme zadržet, dokud položku neobdržíme nebo dokud nepředložíte doklad o jejím vrácení.

Vrácení peněz provedeme formou zvolenou v průvodci vrácením zboží do 14 dnů ode dne, kdy jsme byli informováni o vašem rozhodnutí odstoupit od smlouvy. Obvykle to však zabere méně času. Náhradu můžeme zadržet, dokud položku neobdržíme nebo dokud nepředložíte doklad o jejím vrácení.

pixel